Závod hasičské všestrannosti a brannosti

Stručné info

Letošní rok budou mladí hasiči poprvé absolvovat zcela novou podobu závodu, dříve známého jako závod požárnické všestrannosti, neboli tzv. „braňák“. Nyní se závod, mající od základu přepracované metodiky, jmenuje „závod hasičské všestrannosti a brannosti'“. Mimo jiné to pro mladé hasiče a nás vedoucí znamená, že se musíme intenzivněji zaměřit na přípravu k jeho úspěšnému zvládnutí. Veškeré materiály, podle kterých se závod uskuteční, jsou přílohou tohoto článku – odkaz najdete níže. Moc prosíme rodiče mladých hasičů, když budete mít chvilku doma, zkuste se společně podívat na materiály k jednotlivým stanovištím a zopakovat si infomace, které si o tréninku snažíme též předat (jsou rozděleny podle věkových kategorií). Není třeba obav, materiály jsou zde publikovány se správnými výsledky a s případným dovysvětlením, nejedná se tedy o nic těžkého. Moc děkuji za spolupráci a těším se na viděnou. JK.

Rámcové organizační zabezpečení Závodu hasičské všestrannosti a brannosti ZDE (po kliknutí na odkaz dokument v *.pdf)

Materiály k jednotlivým stanovištím jsou od strany č.11 a dále.