Soustředění Sadská 2024 – první informace

Letošní soustředění mladých hasičů u jezera Sadská se ponese v tématu TROSEČNÍCI (na motivy „Survivor“, „Kdo přežije…“). Bližší informace budou včas zveřejněny. Již nyní je k dispozici lékařský posudek a prohlášení o bezinfekčnosti. Posudek je platný 24 měsíců od data vystavení (pokud nedojde ke změně zdravotní způsobilosti), prohlášení o bezinfekčnosti musí být datováno ke dni začátku soustředění. Zároveň bude potřeba kopie průkazu zdravotního pojištění, která bude předána s ostatními dokumenty, platbou a případnými léky vedoucím při nástupu dítěte první den soustředění. Platba bude opět možná jak v hotovosti na místě při nástupu, tak převodem na účet SDH v dostatečném předstihu před začátkem soustředění (platební údaje na vyžádání u Josefa Skočdopola). Do konce dubna pak prosíme o předběžné jmenovité info o účasti Vašeho dítěte/dětí na soustředění – SMS na tel. 602 813 419 (Skočdopol)

Prosíme rodiče, aby dětem přibalili jedno bílé tričko bez potisku, ideálně o kousek větší.

Další informace budou zveřejněny na začátku května. V případě potřeby jsme na tel. 608 227 021 (Krátký J.), 602 813 419 (Skočdopol J.)