Týden mladých hasičů u jezera v Sadské

Vážení rodiče,

letošní týdenní pobyt se ponese v duchu polní nemocnice MASH 4077, proto by bylo dobré děti vybavit tématickými kostýmy dle vašeho uvážení (maskáčové oblečení,…).

Příjezd dětí je plánován na pondělí mezi 8:00-9:00 přímo do prostoru tábora. Na konci tohoto článku naleznete mapku s umístěním, jedná se o tradiční místo u jezera v Sadské.

Pro děti bude v rámci pobytu zajištěna strava 5x denně a točená limonáda. Hygiena dětí bude zajištěna svozy na požární zbrojnici, kde jsou dětem k dispozici sprchy. Toalety a drobná hygiena jsou zajištěny na místě mobilními WC a dřezy s tekoucí vodou.

V rámci programu bude pro děti zajištěno bohaté vyžití, mimo jiné ukázky vojenské techniky, ukázky pořádané policií ČR – poříční a dalniční oddělení, profesionální a drážní hasiči přivezou ukázat svojí techniku.

Celková částka za celý pobyt bude 1.500,-. Zahrnuje náklady na stravu, dopravu dětí, odměny, zajištění zázemí.

V příloze tohoto článku je také k dispozici seznam věcí co by si děti měli na pobyt přivézt. Ten naleznete ke stažení ZDE.

V případě jakýchkoliv dotazů nás může kontaktovat na tel.

Jiří Krátký st. 724 096 043

Jiří Krátký ml. 608 227 021

Petra Nováková 736 233 470

Tuto akci finančně podpořilo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.